KONTAKT

Producent pieców i kotłów centralnego ogrzewania zaprasza do kontaktu

Wszystkich Klientów poszukujących niezawodnych systemów grzewczych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Krzaczek. U nas mogą Państwo nabyć najwyższej jakości piece i kotły centralnego ogrzewania, w tym kotły CO i przemysłowe. Sprzedajemy zarówno tradycyjne piece węglowe, jak i te ekologiczne – na ekogroszek, węgiel lub biomasę.

Nasze produkty dostępne są na terenie całej Polski! Zapraszamy do kontaktu!

Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław Krzaczek
Klikawa, ul. Leśna 5
24-100 Puławy

GPS 51.413568, 21.919720

e-mail: biuro@krzaczek.eu
NIP:
716-000-30-40
REGON: 430274724

Konta bankowe:
Bank Gospodarki Żywnościowej

PLN:
40 2030 0045 1110 0000 0172 2590

EURO:
35 2030 0045 3110 0000 0016 5740

Bank Zachodni WBK (KREDYT BANK)

PLN:
17 1500 1520 1215 2010 0134 0000

EURO:
59 1500 1520 1215 2010 0147 0000

Zarząd firmy

Właściciel:
Stanisław Krzaczek
email: s.krzaczek@krzaczek.eu
Dyrektor Zarządzający:

Paweł Krzaczek
email: pawel@krzaczek.eu
tel: 504 175 200

Centrum Obsługi Klienta

Centrum Obsługi Klienta
tel:(81) 880-60-18 wew.21 i 22
fax:(81) 880-60-18 wew. 26
tel.(81) 880-64-44


Zamówienia proszę kierować na adres:

zamowienia@krzaczek.eu

Specjalista ds. Sprzedaży:
Aneta Noweta
tel: 506-505-598
email: a.noweta@krzaczek.eu

Regionalny Kierownik Sprzedaży:
Tomasz Ciszewski
tel: 797 553 995
email: t.ciszewski@krzaczek.eu
Region Sprzedaży: Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie, Śląsk i Opolskie.

Doradca techniczno-handlowy:
Grzegorz Joński
tel: 501-458-758
email: g.jonski@krzaczek.eu

Dział Marketingu

Marketing:
mail: marketing@krzaczek.eu

Serwis kotłów

Kierownik Działu Serwisu:
Piotr Sykuła
tel: 502-560-888
email: serwis@krzaczek.eu
tel: stacjonarny (81) 880-60-18 wew. 23

Księgowość

Główny Księgowy:
Anna Nita
tel./fax (81) 880-50-45
tel: (81) 880-60-18 wew. 25
email: a.nita@krzaczek.eu

Produkcja

Kierownik Działu Technicznego:
Paweł Capała
tel: 516-773-719
tel. stacjonarny (81) 880-60-18 wew. 24
email: p.capala@krzaczek.eu

Kadry

Specjalista ds. Kadr i Płac:
Joanna Krześniak
tel. stacjonarny (81) 880-60-18 wew. 25
email: kadry@krzaczek.eu

Dział Zaopatrzenia

Grzegorz Joński
tel: 501-458-758
email: g.jonski@krzaczek.eu

Facebook