Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław Krzaczek

Klikawa, ul. Leśna 5
24-100 Puławy
GPS 51.413568, 21.919720
e-mail: biuro@krzaczek.eu
NIP: 716-000-30-40
REGON: 430274724

Bank Gospodarki Żywnościowej
PLN:
40 2030 0045 1110 0000 0172 2590

EURO:
35 2030 0045 3110 0000 0016 5740

Bank Zachodni WBK
PLN:
17 1500 1520 1215 2010 0134 0000

EURO:
59 1500 1520 1215 2010 0147 0000

Zarząd firmy

Właściciel:
Stanisław Krzaczek
email: s.krzaczek@krzaczek.eu

Dyrektor Zarządzający:
Paweł Krzaczek
email: pawel@krzaczek.eu
tel: 504 175 200

Dyrektor Produkcji:
Paweł Iwaszko
email: p.iwaszko@krzaczek.eu
tel: 516 609 660

Centrum Obsługi Klienta

Centrum Obsługi Klienta
tel:(81) 880-60-18 wew.21 i 22
fax:(81) 880-60-18 wew. 26
tel.(81) 880-64-44
email: zamowienia@krzaczek.eu

Specjalista ds. Sprzedaży:
Aneta Noweta
tel: 506-505-598
email: a.noweta@krzaczek.eu

Specjalista ds. Sprzedaży:
Grażyna Belowska
tel: 501 459 259
email: g.belowska@krzaczek.eu

Doradca techniczno-handlowy:
Grzegorz Joński
tel: 501-458-758
email: g.jonski@krzaczek.eu

Dział marketingu

Marketing:
mail: marketing@krzaczek.eu

Serwis kotłów

Kierownik Działu Serwisu:
Piotr Sykuła
tel: 502-560-888
email: serwis@krzaczek.eu
tel: stacjonarny (81) 880-60-18 wew. 23

Księgowość

Główny Księgowy:
Anna Nita
tel./fax (81) 880-50-45
tel: (81) 880-60-18 wew. 25
email: a.nita@krzaczek.eu

Produkcja

Kierownik Działu Technicznego:
Paweł Capała
tel: 516-773-719
tel. stacjonarny (81) 880-60-18 wew. 24
email: p.capala@krzaczek.eu

Kadry

Specjalista ds. Kadr i Płac:
Jolanta Kopińska
tel. stacjonarny (81) 880-60-18 wew. 25
email: j.kopinska@krzaczek.eu

Dział zaopatrzenia

Grzegorz Joński
tel: 501-458-758
email: g.jonski@krzaczek.eu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości